FMP200FBF52-75R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP200FBF52-75R
JLCPCB Part #
C1384050
Package
Plugin,D3.9xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 75Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS