RC0603DR-0749R9L
MFR.Part #
RC0603DR-0749R9L
JLCPCB Part #
C859049
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9Ω 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS