AC0805FR-13442KL
MFR.Part #
AC0805FR-13442KL
JLCPCB Part #
C20142703
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS