RC0603DR-072K43L
MFR.Part #
RC0603DR-072K43L
JLCPCB Part #
C858964
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.43kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS