RP0402BRD073K3L
MFR.Part #
RP0402BRD073K3L
JLCPCB Part #
C7058563
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS