RC0805FR-7W19K1L
MFR.Part #
RC0805FR-7W19K1L
JLCPCB Part #
C6263193
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS