RC0402FR-7W470RL
MFR.Part #
RC0402FR-7W470RL
JLCPCB Part #
C606172
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS