MFR100FTE52-845R
MFR.Part #
MFR100FTE52-845R
JLCPCB Part #
C3464192
Description
-55℃~+155℃ 1W 845Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS