RC0402FR-07619KL
MFR.Part #
RC0402FR-07619KL
JLCPCB Part #
C327332
Description
-55℃~+155℃ 50V 619kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS