RC0402FR-0760R4L
MFR.Part #
RC0402FR-0760R4L
JLCPCB Part #
C137954
Description
-55℃~+155℃ 50V 60.4Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS