FMP100FBE52-3R74
MFR.Part #
FMP100FBE52-3R74
JLCPCB Part #
C1386541
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.74Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS