RC0402DR-0724K9L
MFR.Part #
RC0402DR-0724K9L
JLCPCB Part #
C4133763
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS