MFR50SFBE52-1K157
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SFBE52-1K157
JLCPCB Part #
C1372415
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1.157kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS