RT1210CRB07750RL
MFR.Part #
RT1210CRB07750RL
JLCPCB Part #
C4050798
Description
-55℃~+125℃ 250mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS