RC0201FR-07330RL
MFR.Part #
RC0201FR-07330RL
JLCPCB Part #
C274872
Description
-55℃~+125℃ 25V 330Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS