PE2512FKF7W0R027L
MFR.Part #
PE2512FKF7W0R027L
JLCPCB Part #
C875767
Description
27mΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS