RC0201FR-07287KL
MFR.Part #
RC0201FR-07287KL
JLCPCB Part #
C474636
Description
-55℃~+125℃ 25V 287kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS