AHA25AFB-50R
MFR.Part #
AHA25AFB-50R
JLCPCB Part #
C1525710
Description
25W 50Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS