RC0201DR-0747KL
MFR.Part #
RC0201DR-0747KL
JLCPCB Part #
C851747
Description
-55℃~+125℃ 25V 47kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS