RT0402BRD078K2L
MFR.Part #
RT0402BRD078K2L
JLCPCB Part #
C852943
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS