RC0201FR-07365KP
MFR.Part #
RC0201FR-07365KP
JLCPCB Part #
C7273730
Description
-55℃~+125℃ 365kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS