PNP1WVJT-52-15R
MFR.Part #
PNP1WVJT-52-15R
JLCPCB Part #
C1389948
Description
-40℃~+200℃ 15Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL10mm Through Hole Resistors ROHS