PNP7WVFT-91-120R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PNP7WVFT-91-120R
JLCPCB Part #
C1405158
Package
Plugin,D7.5xL25mm
Description
-40℃~+200℃ 120Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D7.5xL25mm Through Hole Resistors ROHS