PNP4WVJT-73-3R3
MFR.Part #
PNP4WVJT-73-3R3
JLCPCB Part #
C1396102
Description
-40℃~+200℃ 3.3Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS