SQP15AJB-560R
MFR.Part #
SQP15AJB-560R
JLCPCB Part #
C1401436
Description
-55℃~+155℃ 15W 560Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS