PE2512JKF070R047L
MFR.Part #
PE2512JKF070R047L
JLCPCB Part #
C1701980
Description
1W 47mΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS