MFP1WSBBD52-4K99
MFR.Part #
MFP1WSBBD52-4K99
JLCPCB Part #
C1401021
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS