MFR-50FRE52-71R5
MFR.Part #
MFR-50FRE52-71R5
JLCPCB Part #
C1749518
Description
-55℃~+155℃ 500mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS