RV0805FR-0732K4L
MFR.Part #
RV0805FR-0732K4L
JLCPCB Part #
C6287794
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS