MFR-50FRE52-4K3
MFR.Part #
MFR-50FRE52-4K3
JLCPCB Part #
C1749657
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS