RC0603FR-07169RP
MFR.Part #
RC0603FR-07169RP
JLCPCB Part #
C20161706
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS