MFR25SFRF52-866R
MFR.Part #
MFR25SFRF52-866R
JLCPCB Part #
C1744306
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS