RL1206FR-070R016L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RL1206FR-070R016L
JLCPCB Part #
C728496
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 16mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±1500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS