MFR25SFRF52-634R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR25SFRF52-634R
JLCPCB Part #
C1744322
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS