AC2010FK-0740K2L
MFR.Part #
AC2010FK-0740K2L
JLCPCB Part #
C4028266
Description
-55℃~+155℃ 40.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS