RT1206WRD07182RL
MFR.Part #
RT1206WRD07182RL
JLCPCB Part #
C4058338
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS