MF0204FRE52-10K
MFR.Part #
MF0204FRE52-10K
JLCPCB Part #
C1745590
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS