MFR-25FRFPN5K11
MFR.Part #
MFR-25FRFPN5K11
JLCPCB Part #
C1749602
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS