AA0201FR-07442KL
MFR.Part #
AA0201FR-07442KL
JLCPCB Part #
C2103429
Description
-55℃~+155℃ 25V 442kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS