MFR-25FRFPN31K6
MFR.Part #
MFR-25FRFPN31K6
JLCPCB Part #
C1749147
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS