MFR200FRF52-100R
MFR.Part #
MFR200FRF52-100R
JLCPCB Part #
C3408030
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS