FMP300FRF73-232K
MFR.Part #
FMP300FRF73-232K
JLCPCB Part #
C3511960
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS