RE0402BRE0743KL
MFR.Part #
RE0402BRE0743KL
JLCPCB Part #
C4340570
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS