MFR1WSFBE52-470K
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-470K
JLCPCB Part #
C1376725
Description
-55℃~+155℃ 1W 470kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS