AC0603JR-073K9L
MFR.Part #
AC0603JR-073K9L
JLCPCB Part #
C228189
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS