MFR1WSFBE52-169R
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-169R
JLCPCB Part #
C3505191
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS