AC1206FR-078R45L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1206FR-078R45L
JLCPCB Part #
C229839
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS