MFR100FRF52-464R
MFR.Part #
MFR100FRF52-464R
JLCPCB Part #
C3552084
Description
-55℃~+155℃ 1W 464Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS