AHA500FB-115R
MFR.Part #
AHA500FB-115R
JLCPCB Part #
C1567722
Description
115Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS