MFR100FTE52-7K68
MFR.Part #
MFR100FTE52-7K68
JLCPCB Part #
C1385009
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS